Правила відвідування Maral Fitness Studio

   1.Режим роботи студії

    1.1 Студія працює та відкрита для клієнтів за 10 хв. до початку тренування, у години проведення групових занять, відповідно до розкладу, розміщеному на сайті.

    1.2 Розклад групових занять, періодично оновлюється. Прохання слідкувати за цим на сайті та на сторінках студії у соцмережах.

    1.3 Тренування проводиться за умови наявності 4-х чоловік у групі. Якщо на тренування записано 1-3 людини, воно відміняється, а клієнтам буде запропоновано записатись на ін. час/день.

    2.Правила користування абонементом

    2.1 Абонемент (Ваші персональні дані по відвідуванню студії у електронній таблиці) – дає право на відвідування певної кількості тренувань відповідно до діючих умов, цін та розкладу студії протягом встановленого періоду його дії.

    2.2 Абонемент є персональним і не може передаватись у користування іншим особам.

    2.3 Абонемент є Вашим пропуском на тренування. Реєстрація абонементів та оплата проходять до початку тренування.

    2.4 Перше пробне тренування у групі для усіх нових клієнтів є безкоштовним!

    2.5 Попередній запис на тренування є обов’язковим!!! Купуючи абонемент Ви обираєте зручні для себе години та дні для тренувань. Якщо Вам не вдається з певних причин відвідати тренування у дні/години запису, Ви можете відвідати тренування у ін. день/час, обов’язково  попередивши про це адміністратора/тренера студії, не пізніше, ніж за 8 годин до початку тренування. Якщо Ви записані на тренування, але не прийшли на нього і не попередили адміністратора/тренера студії мінімум за 8 год. до початку тренування, заняття не переноситиься та вважається використаним.

   2.6 Якщо до кінця визначеного терміну дії абонементу Ви, за певних причин, не змогли відвідати усі тренування в межах дії поточного абонементу, Ви можете відпрацювати не більше: 3-х занять за абон. 12/міс., 2-х занять за абон. 8/міс. та 1-го занять за абон. 4/міс. протягом терміну дії наступного абон. Таке відпрацювання відбувається лише як додаткові тренування (не у дні запису), виключно за умови, якщо Ви купуєте новий абонемент без перерви та не міняєте вид абонементу (12трен./міс.; 8трен./міс. та 4трен./міс. також абон. відрізняються в залежності від к-ті люд. в групі: 10+ та 4-10осіб)

    2.7 У разі відпустки чи то за станом здоров’я, абонемент може бути заморожено на обумовлений термін, тільки якщо Ви попередили про це перед покупкою абонементу. В жодному іншому разі термін дії абонементу не подовжуєтся. Після покупки абонементу та ознайомлення з правилами відвідування студії, жодні зауваження та скарги щодо встановлених правил не приймаються.

    3.Відповідальність за нанесення шкоди

    3.1 «Maral Fitness Studio» не є медичною установою і не надає медичних послуг.

    3.2 Ви, як клієнт студії, несете особисту відповідальність за медичне обстеження стану свого здоров’я, перед тим як прийти на тренування, а також в період тренувального процесу. Для уникнення травм та пошкоджень під час тренувань, Ви повинні уважно слухати та виконувати усі інструкції та рекомендації тренера. Розминка перед початком тренування є обов’язковою! Якщо Ви запізнились на тренування, Ви повинні виконати розминку самостійно.

    3.3 Студія не несе відповідальності за втрату чи пошкодження Ваших особистих речей на території студії 3-ми особами.

    3.4 Ви, як клієнт студії, несете повну матеріальну відповідальність за пошкодження майна студії та повинні компенсувати повну його вартість у випадку його пошкодження. У випадку пошкодження майна студії дітьми, відповідальність за це несуть батьки.