“У сучасному світі, про користь медитації знають навіть діти! Її радять лікарі, робочі нею займаються під час обідньої перерви, а фанати інстаграму вміють навіть фотографуватись під час медитації. Здається, ми живемо у прекрасний час, коли кожен займається своїм духовним розвитком! Прикро лише те, що люди вважають медитацією нерухоме бездумне сидіння у гарній позі, геть забуваючи про внутрішнє тонке наповнення. Більше того, ніхто навіть не замислюється чому східні внутрішні практики називають латинським словом 😉

На лекції та практичному занятті усі присутні:

• Дізнались чим насправді є медитація і що нею називати не слід.
• Ознайомились з різними практиками, зрозуміли послідовність їх правильного освоєння.
• Побачили, до яких результатів приводить кожна з них.

Оскільки лекція була розрахована на початківців – у ній містилось мінімум складних санскритських термінів, усе було максимально лаконічно, просто і доступно!

Також, дана лекція водночас була анонсом навчального курсу, на якому ви зможете засвоїти навички різних медитативних технік (кожній з них буде відведене ціле практичне заняття).

Тож, якщо Ви давно плануєте покращити своє життя завдяки медитаціям, або бажаєте покращити вже наявні у вас знання – ми радо запрошуємо Вас на наші подальші практики!

Зустріч відбулася 25 травня (субота) з 14.00 до 17.00 у Марал Фітнес Студія – Maral Fitness Studio
Лекцію та практику проводив:
Михайло Ахекян – сертифікований викладач з Кундаліні-йоги та Хатха-йоги, що має понад 6 років особистої практики, різноманітних навчань та посвят, який також проводить інтенсивні курси з медитації для ІТ та великого бізнесу.”