Корпоративний фітнес – для корпорацій та фірм, які зацікавлені у здоров’ї своїх працівників.

Це ефективний спосіб додаткової мотивації персоналу. Адже здорова фізична активність та розумні фізичні навантаження напряму пов’язані із тим, наскільки ефективно буде працювати людина на своєму робочому місці та з яким посилом та зарядом активності вкладатись у свою працю.

На сьогоднішній день вже не для кого не є секретом те, що здорова та фізично активна людина є значно ефективнішою у своїй професійній діяльності, оскільки тренування мають оздоровчий вплив на хребет, суглоби, серцево-судинну систему, здатність мислити та приймати розважливі рішення, також вносять активність та позитив у Ваші будні. А отже, заняття йогою, пілатес та іншими видами здорового фітнесу знижують кількість днів непрацездатності співробітників і значно покращують продуктивність праці.

Програма корпоративного фітнесу діє і у межах “Maral Fitness Studio” – це унікальна корпоративна культура Вашої команди!

Корпоративна програма для Вашої компанії включає:
 
– індивідуальне формування набору послуг і вартості
– можливість організувати тренувальний процес як у приміщені студії, так і персональне замовлення тренера для команди за місцем праці 
– контроль якості обслуговування
– стабільність умов партнерства.
   
Вигоди, які отримує Ваша компанія від використання корпоративних абонементів:
 
1. Фітнес – це здоров’я, а здоров’я – основа всього!
 
2. Бадьорість, енергійність, гарний настрій, міцне здоров’я, відмінний зовнішній вигляд, мотивація на результат команди кожного з Ваших співробітників!
 
3. Поліпшення іміджу роботодавця на ринку праці.
 
4. Потужний фактор утримання цінних кадрів і фахівців.
 
5. Корисний та недорогий спосіб винагороди.
 
6. Підвищення результативності роботи. Спортивна звичка долати перешкоди накладає відбиток на сферу бізнесу.
 
7. Зниження рівня плинності, витрат часу, недоотриманого прибутку.
 
8. Здорова корпоративна культура у Вашій компанії – стає фактором розвитку успішного бізнесу в конкурентному середовищі!