Персональні тренування (за напрямком, який обираєте Ви, в залежності від своїх індивідуальних потреб: Йога, Пілатес, Стретчінг, Каланетика, Бодіфлекс, Міофасциальний реліз, PRENATAL (фітнес для вагітних) чи то Силові тренування) з індивідуальним підходом до кожного клієнта є найбільш результативним та ефективним способом досягнення поставленої мети. Займаючись за індивідуальною програмою, розробленою особисто під Ваш запит, в тандемі із досвідченим тренером, можна отримати значно кращі результати у коротший проміжок часу, ніж на групових тренуваннях. І ось чому:

1)Головною перевагою персональних тренувань є складання індивідуальної програми з урахуванням особливостей Вашого організму, стану здоров’я та, звісно, Ваших побажань. Те, що підходить одній людині, може не підходити іншій, а, часом, і зовсім нашкодити. Перенесені травми в минулому, протипоказання через певні види захворювань, індивідуальні фізіологічні особливості організму, рівень підготовки і т.д. врахує персональний тренер, складаючи програму тренувань саме для Вас.

2)Крім того, вкрай важливою є техніка та послідовність виконання вправ, де особистий тренер може стати опорою та провідником на шляху до розумних та здорових навантажень. Персональні заняття – це 100% уваги тренера саме Вам, що дозволяє уникнути травматизації та перенавантаження.

3)Високий рівень мотивації!!! А, отже, і бажаний результат! Під контролем особистого тренера страх перед труднощами зникає, оскільки Ви отримуєте підтримку та напрямок для дій, а, отже, відчувати розгубленість, або опустити руки не буде підстав.

За бажанням клієнта тренування може проводитись із цілою сім’єю, чи то з другом/подругою, братом/сестрою, з індивідуальним підходом до кожного.